Kategoria Superiore

Birçe: Ramë psikologjikisht e fizikisht, jemi në situatë të vështirë

Flamurtari mori humbjen e radhës në kryeqytet dhe tani mbetet në vendin e fundit me 6 pikë, 5 më pak sesa Luftëtari i parafundit, ndërsa trajneri Birçe deklaroi se skuadra në pjesën e dytë ra psikologjikisht e fizikisht, ndaj nuk ia doli të ruajë barazimin.

Sa i zhgënjyer jeni për këtë humbje, që erdhi vetëm në 25 minutat e fundit të ndeshjes?
Unë mendoj se bëmë mirë në pjesën e parë, duke mbajtur portën të paprekur dhe duke krijuar disa mundësi shënimi. U përpoqëm, por në pjesën e dytë pësuam nëj rënie psikologjike dhe fizike, duke pësuar gola, ashtu si na ka ndodhur gjithmonë.

Si e patë momentin e penalltisë nga stoli?
Nuk e di, duhet parë me vëmendje, por mua nga stoli mu duk si ndërhyrje jashtë zone. Megjithatë sot duhet thënë se lamë për të dëshiruar shumë në dyluftime, vrapim de shpirt gare. Pjesët e dyta duhet të jenë në favor të ekipeve udhëtuese, pasi vendasit hyjnë nën presion, por sot ndodhi e kundërta, pasi nuk kemi lojtarë liderë dhe ramë psikologjikisht e fizikisht.

A ka një limit sakrifica juaj dhe e stafit?
Për hir të fanellës ne kemi vijuar të jemi të preokupuar dhe të përkushtohemi ndaj punës tonë, por duhet të shohim si do jetë strategjia e skuadrës në muajin janar, për të vendosur për të ardhmen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency