La Liga

Bisedimet drejt fundit, Hazard përgatit kalimin te Reali!

Madrilenët e Realit duhet të tregohen të duruar për një nga operacionet e tyre më të rëndësishme të kësaj merkatoje siç përkon të jetë kalimi i belgut Eden Hazard në kryeqytetin spanjoll. Në këtë mënyrë Los Blancos nuk do të mund ta prezantojnë zyrtarisht sulmuesin 28-vjeçar si përforcimin e tyre më të ri para datës 11 qershor edhe pse kalimi i tij tek gjigandët spanjollë është lajmëruar që më herët.Drejtorët e përgjithshëm të klubeve respektive pra Bluve të Londrës dhe Realit Madridit pritet të zhvillojnë një seancë të fundit bisedimesh gjatë ditëve që vijojnë për të mbyllur zyrtarisht tratativën mes tyre.

Vetë Hazard e ka artikuluar vazhdimisht vullentin e tij për të veshur fanellën e bardhë dhe madje u duk se i dha lamtumirën Bluve të Londrës pikërisht me triumfin e shënuar në finalen e Europa Leagues ndaj Arsenalit mbrëmjen e së mërkurës. Paga aktuale e sulmuesit belg tek klubi anglez i Chelsea-t është nëntë milionë euro në sezon por me opercaionin e kalimit të tij tek Los Blancos Chelsea ka gjetur edhe zëvendësuesin e tij në organikë duke nënshkruar me Christian Pulisic të  Borussia Dortmund.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency