Merkato

Blerja e Schick në pikëpyetje, Leipzig nuk ka para!

Qëndrimi i Patrick Schick te Leipzig është në pikëpyetje të madhe. Sulmuesi çek është në huazim këtë sezon nga Roma me të drejtë blerjeje për 29 milionë euro por sinjalet që vijnë nga klubi gjerman nuk i japin shpresë verdhekuqve. Edhe vetë trajneri Nagelsmann deklaroi se për shkak të situatës së vështirë të krijuar nga pandemia blerja e Schick është shumë e vështirë madje edhe nëse ekipi arrin kualifikimin në Champions. Sipas tij, klubi ka një buxhet strikt që nuk lejon blerje të tillë teksa një mundësi qëndrimi për Schick ekziston nëse do të ketë 2 shitje nga reparti i avancuar, konkretisht Werner dhe Forsberg.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency