Premier League

Blerja rekord e Man.City-it, merr Mahrez për 85 milionë euro

Manchester City realizon goditjen e madhe në merkato. Pasi nuk arriti dot tek ai në merkaton e janarit edhe pse e kërkoi me ngulm, Pep Guardiola tashmë do të ketë në skuadrën e tij lojtarin e shumëdëshiruar. Drejtuesit e Citiziens kanë arritur marrëveshjen me Leicester City-in për transferimin në Etihad Stadium të alegjerianit Riyad Mahrez për shumën rekord të 85 milionë eurove. Mungon ende zyrtarizimi por akordi mes palëve është arritur dhe tanimë Mahrez mund të konsiderohet lojtari më i ri i kampionëve të Anglisë, por njëkohësisht futbollisti më i shtrenjtë i blerë ndonjëherë nga Manchester City.  Në janar Leicester kishte refuzuar çdo ofertë të City-it për futbollistin afrikan por duke parë edhe raportin e vështirë mes lojtarit dhe drejtuesve të klubit, Dhelprat pranuan ofertën e kampionëve të Anglisë për Mahrez prej 75 milionë sterlinash, rreth 85 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top