Serie B

“Blerje e re” për Virtus Entellën, Papa Francesku merr numrin 9

Virtus Entella bëri një merkato të mirë gjatë verës dhe e nisi Serinë B me dy fitore radhazi, por sot i ka kushtuar rëndësi të veçantë edhe “përgatitjes shpirtërore” të skuadrës.

Kështu asistenti shpirtëror i skuadrës Don Andrea Buffali, i ka dhuruar një fanellë të Virtus Entellës me numrin 9 në shpinë, Papa Francescut gjatë një vizite në Vatikan.

Ky i fundit ka vlerësuar shumë dhuratën dhe është lutur për mbarësinë e skuadrës që këtë sezon kërkon të befasojë duke u ngjitur në ligën e më të mirëve, Serinë A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency