Bundesliga

Bo Svensson, trajneri i 4-t i Mainz për këtë sezon!

Bo Svensson është trajenri i ri i skuadrës së Mainz. Ish-mbrojtësi ka luajtur për klubin gjerman në sezonet 2007 dhe 2014, nën drejtimin e Jurgen Klopp e Thomas Tuchel. Nga viti 2019 deri në 3 janar 2021, 41-vjeçari ka drejtuar ekipin austriak të Liefering në kategorinë e dytë, që aktualisht ndodhet në vendet e para në tabelën e renditjes. Objektivi i danezit është të shpëtojë skaudrën nga rënia nga kategoaria, pasi aktualisht Mainz renditet në vendin e parafundit me vetëm 6 pikë të grumbulluara, ku në 14 javë kampionat ka arritur vetëm një fitore. Svensson është trajneri i katërt që emërohet në krye të Mainz për këtë sezon, pas Achim Beierlorzer, Jan-Moritz Lichte dhe Jan Siewert.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency