Serie A

Bobo Vieri: Por të mos ishte Donnarumma, Milani pësonte 6…

Christian Vieri ndërhyri gjatë emisionit “Tiki Taka”, ku po flitej për derbin e Madoninnas, i fituar 2-0 nga Interi. Ish-sulmuesi zikaltër tha se Interi nuk mori një fitore tenistike falë portierit kuqezi.

“Nuk kishte ndeshje. Pamë një Inter të madh dhe kjo pritej pas asaj ndeshjeje të shëmtuar në Champions. Dihej që do të luante me intensitet, agresivitet, presion dhe dëshirë. Milani ishte zero, pati vetëm atë rastin me Suson. Po të mos kishte qenë Donnarumma, Interi do të kishte fituar 5 ose 6 me 0.”

Bobo Vieri komentoi edhe dy golat zikaltër, pa harruar të lëshonte edhe një batutë thumbuese për tifozët e Interit.

“Goli i Lukakut ishte shumë u bukur. Conte e kërkoi me çdo kusht dhe duket që ka patur të drejtë. Goli i Brozovicit? Të gjithë prinsin krosim, por Sensi pasoi për Brozovicin, që gjuajti në portë. Tifozët janë të çmendur: pas ndeshjes së Championsit të gjithë ishin për t’u zhdukur. Vetëm 3 ditë në pas, futbollistët bëhen sërish të fortë.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency