Merkato

Boca Juniors do Buffon, mund të shtyhet lamtumira nga futbolli!

Lajmi i bujshëm vjen nga Argjentina. Boca Juniors një prej klubeve më legjendarë në Amerikën e Jugut kërkon të shtyjë lamtumirën e Gianluigi Buffon nga futbolli. Portieri dhe kapiteni i Juventusit, ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të këtij sezoni, por mesa duket në drejtim të Buffon ka ardhur një ofertë nga Boca Juniors. Klubi argjentinas kërkon ta transferojë në Buenos Aires, gardianin 40-vjeçar këtë verë me këmbënugljen e ish shokut të skuadrës dhe mikut të ngushtë të Gigit, Carlos Tevez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top