Futboll

Boga objektivi i Rennes për Championsin!

Jeremie Boga vazhdon të jetë në vëmendjen e shumë klubeve të mëdha europiane, të cilët kanë shfaqur interesimin e tyre për futbollistin. Mes klubeve që kërkojnë talentin e Sassuolos është edhe Rennes. Trajneri i francezëve, Julien Stephane gjatë një interviste konfirmoi se 23-vjeçari është objektivi i tyre kryesor për përforcimin e skuadrës. Ai deklaroi se Boga vjen nga një sezon shumë i mirë me Sassuolon dhe se ai është një nga alternativat për sulmin. Stephane theksoi gjithashtu se për të arritur te futbollisti do të jetë e vështirë pasi konkurrenca nga klubet e mëdha është e fortë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency