Futboll

Bojan Krkic drejt transferimit përtej oqeanit!

E ardhmja e Bojan Krkic mund të jetë në Major League Soccer. Pas 4 vjet e gjysmë mes kampionatit anglez dhe shumë huazimeve te Mainz, Alaves sulmuesi spanjoll po tundohet për të luajtur në futbollin amerikan ku ka marrë edhe një ofertë të rëndësishme prej 60 mijë euro në javë. 28-vjeçari ka kontratë deri në vitin 2020-të me Stoke City dhe pavarësisht besimit që ka trajneri Nathan Jones ndaj tij, Krkic dëshiron të provojë veten e tij në një futboll ndryshe nga Europa.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency