Serie A

Bologna blen përfundimisht sulmuesin e talentuar të Juventusit

Klubi i Bolognës ka vendosur të ushtrojë të drejtën blerjes së sulmuesit anësor Ricardo Orsolini nga Juventusi, duke paguar shifrën prej 13 milionë eurosh që ishte parashikuar në formulën e huazimit verën e kaluar.

Aktualisht sulmuesi është i impenjuar me Kombëtaren Italiane U21, në Kampionatin Italian të kësaj grupmoshe, ndërsa në ditët në vijim pritet të shkojë në zyrat e klubit për të nënshkruar një kontratë 5-vjeçare.

Nga ana tjetër, klubi bardhezi nuk ka preferuar të heqë dorë përfundimisht nga kartoni i sulmuesit të talentuar, që shpërtheu nën drejtimin e Sinisa Mihajloviç dhe ka ruajtur të drejtën e riblerjes për shifrën e 23 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency