Kupa e Italise

Bologna kalon turin, Inzaghi shpëton vendin e punës

Philippo Inzaghi ka shpëtuar vendin e tij të punës në pankinën e Bolognës, pasi arriti të fitojë me skuadrën në ndeshjen përballë Crotones, të vlefshme për Kupën e Italisë.

Emilianët triumfuan me rezultatin e thellë 3-0, në një sfidë ku protagonist ishte Orsolini me dy gola të shënuar, mes të cilëve shënoi edhe Falcinelli.

Bologna vinte pas një humbjeje të thellë 4-1 në transfertën ndaj Sampdorias dhe pankina e Inzahit ishte lëkundur, por kjo fitore në Kupë shpëtoi vendin e punës të ish milanistit, ndërsa për emilianët solli si kundërshtar Juventusin në turin tjetër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency