Merkato

“Bomba” nga Amerika: Milani ka marrë Zlatan Ibrahimovicin!

“Milan ka marrë Zlatan Ibrahimovicin!” Lajmiu bombastik vjen nga Amerika dhe zbulohet nga Don Garber, komisioneri i MLS. Pronari i kampionatit të futbollit në Shtetet e Bashkuara nuk ka asnjë dyshim, teksa u shpreh për mikrofinin e ESPN:

“Zlatan është një personazh mjaft interesant dhe më mban të impenjuar. Gjithmonë ke nevojë për lojtarë të tillë, si David Beckham vite më parë. Ai është 38 vjeç dhe tani është marrë nga Milani, një nga klubet më të rëndësishme në botë. Thuajse ka thyer çdo rekord të golave të shënuar vetëm për dy vite. Shpresoj të qëndrojë, por varet nga Galaxy. Jam shumë i lumtur që e kemi patur këtu dhe më pëlqejnë momentet me të, sidomos kur flet në vetë të tretë.”

A duhen besuar këto deklarata? Dyshimi mbetet, sepse, për momentin, në Itali nuk ka indicie për afrimin e Ibras te Milani. Kuqezinjtë sigurisht janë të interesuar për sulmuesin suedez, që tashmë e ka mbyllur me Galaxy, por marrëveshja nuk duket të jetë kaq afër. Gjithsesi, këto fjalë bëjnë të ëndërrojnë tifozët e Milanit, më pak ata të Bolognas dhe Napolit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency