Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Bonaventura: Në finalen e Conference League do sjellim atë që mësuam në Kupë ndaj Inter

Mesfushori i Fiorentinës, Giacomo Bonaventura ka folur për finalen e Conference League ndaj West Ham, që do të luhet më 7 qershor, të mërkurën në orën 21:00, sfidë që do të transmetohet ekskluzivisht në “SuperSport”,Digitalb.

Duke folur për mediet italiane, Bonaventura u shpreh se finalja me West Ham nuk do të jetë e lehtë, por theksoi se në këtë përballje do të zbatojnë çfarë mësuan në Kupën e Italisë ndaj Inter.

Lexo edhe:

“Në finalen e dytë do të kemi më shumë përvojë. Do të përpiqemi të sjellim në Pragë atë që kemi mësuar gjatë udhëtimit tonë dhe gjithashtu gjatë finales së Kupës së Italisë të javës së kaluar.”-tha Bonaventura.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...