La Liga

Bono pret 11-m, Sevilla mposht Alavesin dhe merr vendin e katërt

Sevilla mposht me shumë fat 1-2 Alavesin dhe ngjitet në zonën Champions të La Ligas. Heroi i skuadrës andaluze, e cila shkonte në këtë transfertë pas humbjes me Atleticon e Madridit, ishte portieri Bono, që priti penalltinë e goditur nga Joselu në kohën shtesë.

Golat e këtij takimi u shënuan të gjithë në fraksionin e parë. En Nesyri zhbllokoi sfidën që në minutën e 3-të, pas pasimit të saktë të Navas, ndërsa në të 12-tën barazoi Mendez. Ish-i i Milanit, Suso, ktheu avantazhin në favor të Sevillas pa u mbushur gjysmë ore lojë, me rezultatin që mbeti i pandryshuar, edhe pse Alavesi pati mundësinë të paktën të barazonte shifrat, me penalltinë e humbur nga Joselu.

Dy takimet e tjera, Cadiz – Levante dhe Valladolid – Elche, përfunduan me të njëjtin rezultat 2-2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency