Euro 2020

Bonucci e Chiellini tallen keq me anglezët: A doni makarona?!

Suksesi i Italisë në Euro 2020 vazhdon të bëjë jehonë dhe dy nga protagonistët kryesorë të të kaltërve. Leonardo Bonucci dhe Giorgio Chiellini “thumbojnë” kundërshtarët me një foto të realizuar në Sardenjë, ku po kalojnë të dy pushimet.  

“Ne vazhdojmë të hamë makarona … po ju?”

Kjo është fraza që shoqëron foton e dy shokëve të skuadrës. Në fund të ndeshjes Itali-Angli mbrojtësi u tall me kundërshtarët e tij: “Ju duhet të hani më shumë makarona …”.

Nuk është e lehtë të arkivosh një fitore historike si ajo e Italisë në Euro 2020, e cila erdhi pas triumfit në finale përballë të zotëve të shtëpisë, që me shprehjen e famshme “is coming home” ishin të bindur se trofeu do të shkonte në Ishull. Bonucci dhe Chiellini, “ustallarët” e mbrojtjes, vazhdojmë të tallen me anglezët, duke i ftuar që të hanë më shumë makarona.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency