Serie A

Bonucci humbet edhe sfidën ndaj Juventusit?

Vazhdon momenti jo për Leonardo Bonuccin që nga periudha që është bërë pjesë e Milanit. Goditja me bryll që i dha kundërshtarit të tij Rosi në sfidën ndaj Genoas do t’i kushtojë rëndë mbrojtësit të kombëtares italiane i cili sipas të gjitha gjasave do të humbasë duelin e fundjavës së ardhshme ndaj ish skuadrës së tij Juventusit. Seria A do të zhvillojë javën e 10-t në mesjavë dhe fundjavën e ardhshme është në program raundi i 11-të që sjell në skenë superpërballjen Milan-Juventus. Por për Bonuccin nuk do të ketë një përballje si ish pasi gjykatësi sportiv për gjestin ndaj Rossit do ta skualifikojë minimalisht me 2 ndeshje 30-vjeçarin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency