Serie A

Bonucci lë izolimin, gati për ndeshjen me Atalantën

Juventusi rigjen të gatshëm për lojë një nga lojtarët më të rëndësishëm të repartit të pasmë. Leonardo Bonucci është shëruar zyrtarisht nga Covid-19 që e kishte infektuar gjatë angazhimit me të tij me ekipin kombëtar. Klubi i Juventusit e komunikoi lajmin me njoftim në faqen zyrtare.

“Leonardo Bonucci kreu, sipas protokollit, 2 kontrolle me prova molekulare (tampon) për Covid-19 dhe rezultatet ishin negative. Lojtari, për këtë arsye konsiderohet i shëruar dhe nuk do të qëndrojë më gjatë në izolim, por do t’i bashkohet pjesës tjetër të skuadrës në stërvitje.”

Nga kjo e martë 33-vjeçari do të jetë nën urdhrat e Pirlos dhe konsiderohet në dispozicion trajnerit për ndeshjen delikate të “Gewiss Stadium” kundër Atalantës, të planifikuar për t’u zhvilluar të dielën, në orën 15:00.

Pa qendërmbrojtësin nga Viterbo, “Zonja e Vjetër” zhvilloi tri ndeshjet e fundit në kampionat në të cilat grumbulloi shtatë pikë, falë fitoreve me Napolin dhe Genoa dhe barazimit në derbi me Torinon.

Në këtë pikë, i vetmi pozitiv me Koronavirus në radhët e bardhezinjve mbetet Bernardeschi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency