Serie A

Bonucci: Programi na vjen çdo mëngjes, stërvitem rreth dy orë në ditë

Për lojtarët e Juventusit përfundoi karantina 14 ditore dhe tashmë futbollistët po vijojnë të qëndrojnë të izoluar në shtëpitë e tyre, ndërsa mbrojtësi i bardhezinjve Leonardo Bonucci tregon si i kalon ditët pa futboll.

“natyrisht që është e vështirë të rrish pa futboll, por ana e mirë është që po kalojmë shumë kohë me familjen, tani rri gjithë ditën duke luajtur me fëmijët e mi, të cilëve nuk u kam dedikuar kohën e duhur për shkak të angazhimit që km pasur”, tregon Bonucci.

Më pas mbrojtësi thekson se ky është një moment i vështirë për gjithë Italinë, ndërsa sa i përket futbollit, tregon se çdo mëngjes i vijnë ushtrimet që duhet të ndjekë dhe stërvitet dy orë në ditë për të mbajtur formën.

“Natyrisht që do të donim të vazhdonim të luanim, por në këto momente duhet të mendohet për shëndetin e njerëzve, pasi dihet situate e vështirë që është krijuar. Unë zakonisht stërvitem pasditeve çdo ditë rreth 90-120 minuta, ndërsa programi na vjen çdo mëngjes. Mundohem të jem korrekt me përgatitet, për të ruajtur formën”, tha Bonucci.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency