Futboll

Bonucci te Reali, vjen përgënjeshtrimi i Milanit

Mediat spanjolle raportuan dje se Leonardo Bonucci ishte i pakënaqur te Milani dhe se në mungesë te Championsit, do të kërkonte largimin. Sipas tyre, Reali i Madridit ka gati ofertën për të rrëmbyer kapitenin e kuqezinjve, që në muajin janar.

Por, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i klubit të Milanit, që ka mohuar çdo lloj tratative mes Realit dhe Bonuccit. Nëpërmjet një komunikate, kuqezinjtë theksonin se këto janë thjesht hamendësime mediatike, ndërsa vlerësonin figurën e Bonuccit, si njeriu i duhur për të udhëhequr projektin e ringritjes së Milanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency