Formula 1

Bora “frenon” edhe Formula 1, zbardhet pista e Montmelo(Foto)

Jo vetëm në futboll, pasi moti i keq bëhet problematik edhe në Formula 1. Temperaturat e ftohta që kanë përfshirë të gjithë Europën, kanë prekur edhe Spanjën dhe më konkretisht pistën e Barcelonës, ku prej dy ditësh të gjithë pilotët e Formula 1 po bëjnë teste përgatitore për sezonin e ri atë të vitit 2018-të që do të fillojë në mars. Të gjitha skuadra e Formula 1 që ndodhen në Montmelo janë zgjuar duke parë pistën të pushtuar nga reshjet e dëborës dhe në këtë mënyrë dita e tretë e testeve mund të dështojë dhe gjithçka mund të shtyhet për një tjetër ditë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency