Ligue 1

Bordeaux-Lyon në Supersport, java e 3-të e Ligue 1 nis me një supersfidë!

Në ekranin e Supersport futbolli është prezent edhe në këtë ditë të premte. Sot nis java e 3-të e Ligue 1 me një sfidë vërtet interesante. Bordeaux pret në shtëpi Olympique Lyon që sezonin e kaluar nuk arriti të siguronte pjesëmarrjen në kompeticionet europiane për shkak të ndërprerjes së kampionatit. As paraqitja e shkëlqyer në Champions nuk mjaftoi që skuadra e Rudi Garcias të luajë në Europë këtë sezon dhe vëmendja e Lyon është e gjitha te kampionati. Dembele me shokë e fituan me rezultatin e thellë 4-1 ndeshjen e javës së parë ndaj Dijon dhe do të kërkojnë të bëjnë të njëjtën gjë edhe përballë Bordeaux, edhe pse këtë herë misioni është shumë më i vështirë pasi skuadra e trajnerit Gasset e ka nisur mirë kampionatin duke grumbulluar 4 pikë në dy javët e para. Lyoni nga ana tjetër në këtë sezon synon të zërë një nga 3 vendet e para në kampionat dhe kjo është një arsye e fortë për të kërkuar maksimumin në çdo ndeshje. Bordeaux-Lyon do të nisë në orën 21:00 dhe do të transmetohet live në Supersport 2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency