IPKO Superliga

Borë dhe erë e fortë, shtyhet 24 orë ndeshja Ferizaj-Llapi

Ndeshja mes Ferizajt dhe Llapit, e vlefshme për javën e 20-të të IPKO Superligës së Kosovës dhe e programuar për të nisur këtë të premte, në orën 13:00, është shtyrë për shkak të kushteve atmosferike.

Gjyqtari kryesor i ndeshjes, Gramos Shala, dhe dy kapitenët e skuadrave kanë marrë vendim që ndeshja të mos zhvillohet për shkak të erës së fortë dhe terrenit të rënduar nga reshjet e dëborës.

Federata e Futbollit të Kosovës, si organizatore e garës, pas konsultimit me klubet, vendosi që ky takim të zhvillohet nesër, në të njëjtën orë (13:00)

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency