Merkato

Borja Inglesias, më në fund i Real Betisit

Pas më shumë se dy muajsh negociata dhe bisedime edhe të tensionuara, Espanyoli dhe Real Betisi kanë arritur akordin për transferimin e Borja Iglesias te klubi andaluz. Kështu, pas largimeve të rëndësishme si Pau Lopez, Lo Celso e Junior Firpo, Real Betisi bën përforcimin më të rëndësishëm të merkatos me sulmuesin 26-vjeçar i cili do të firmosë për 5 sezone deri në vitin 2024. 28 milionë euro është shuma që do të derdhë Betis në arkën e Espanyolit, 18 milionë euro menjëherë, 5 milionë janarin e ardhshëm dhe 5 milionë të tjera në fund të sezonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency