Bundesliga

Bosz drejt shkarkimit, i ka orët të numëruara te Dortmundi

Peter Bosz rrezikon stolin. Barazimi i “çmendur në derbin Ruhrit ndaj Schalkes, ka bërë që e ardhmja e teknikut të Bourussia Dortmund të vihet në dilemë të madhe. Rezultat negative të njëpasnjeshme, me kreun e tabalës së klasifikimit që largohet gjithnjë e më shume, kanë bërë që drejtuesit e klubit verdhezi të vihen në lëvizje për të gjetur pasuesin e 54-vjeçarit holandez. Bilanc katastrofik regjistrohet për Dortmund. Në pesë javët e fundit verdhezinjtë nuk regjistrojnë asnjë fitore. Shifrat flasin për 3 humbje dhe 2 barazime si dhe vendi i pestë në tabelën e klasifikimit në kuotën e 21 pikëve, 9 pikë larg Bayernit kryesues.  Në fakt një lajm i tillë po qarkullon prej javësh rreth kampit të Dortmundit. Nëse ende nuk mund të flitet për  emra konkret se kush do të jetë pasuesi i Bosz, një gjë është e sigurtë që kupola drejuese e Dortmundit nuk beson më tek aftësitë e ish-trajnerit të Ajax.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency