Merkato

Braim Diaz mbetet në Milano, gati marrëveshja me Realin

Milan dhe Braim Diaz do të vazhdojnë bashkëpunimin edhe në sezonin e ardhshëm. Sulmuesi spanjoll, i cili është rikthyer te Real Madridi, që zotëron kartonin e tij, do të luajë sërish për kuqezinjtë në Serinë A, teksa palët po punojnë për të zgjidhur përfundimisht të ardhmen e lojtarit.

Maldini ka gati ofertën e huazimit me të drejtë blerjeje për 20 mln euro dhe tani pritet “ok” nga Ancelotti, i cili nuk e ka në plan lojtarin. I vetmi diskutim mbetet për klauzolën e riblerjes nga ana e Realit të Madridit, pasi “Los Blancos” nuk duan ta humbasin spanjollin nëse shkëlqen në Milano.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency