Futboll

Brazili shpall listën, Marcelo jashtë Copa America!

Trajneri i Brazilit Tite ka publikuar listën përfundimtare me 23 emrat e futbollistëve që do të përfaqësojnë Seleçaon në Copa America 2019 që do të zhvillohet nga data 14 qershor deri në 7 korrik, pikërisht në Brazil në 5 qytete të ndryshme. Në edicionin numër 46 të Copa America, Brazili bën pjesë në grupin A sëbashku me Perunë, Venezuelën dhe Bolivinë. Tite ka grumbulluar lojtarët më të rëndësishëm përfshirë edhe disa veteranë si Dani Alves, Thiago Silva e Miranda, gjithsesi bie në sy lënia jashtë e dy lojtarëve të Realit, Marcelo dhe Vinicius Jr, por nëse ky i fundit është i dëmtuar, mbrojtësi i majtë nuk është preferuar pasi ka treguar formë shumë të dobët gjatë muajve të fundit. Ndërkohë Tite ka lënë jashtë edhe dy finalistë të Champions League, mesfushorin Fabinho të Liverpoolit dhe sulmuesin e Tottenham Lucas Moura.

Ja lista e plotë me 23 emra.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency