Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Braziliani në burg për sulm seksual, modelja e njohur e “fshin” nga jeta e saj

Me kalimin e ditëve, dalin informacione të reja mbi arrestimin e Dani Alvesit dhe përdhunimit të dyshuar të një vajze në një klub nate në Barcelonë. Dëshmitë e vajzës, të shtuara me ato të dëshmitarëve dhe mbi të gjitha versionet e ndryshme të Dani Alves i bëjnë të paqëndrueshme deklaratat e ish-lojtarit.

Dani Alves po gjykohet nga opinioni publik dhe ka pak mbështetje. Joana Sanz, partnerja e tij aktuale, fillimisht e ka mbështetur, por tashmë ajo ka fshirë çdo gjurmë të brazilianit në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Joana Sanz në momentin më të vështirë të jetës së saj

Pa thënë asgjë, Joana Sanz i ka thënë të gjitha me një veprim të vetëm, modelja ka fshirë të gjitha fotot e saj që ka me Dani Alvesin, madje edhe ato të ditës së dasmës. Një javë e gjysmë pas arrestimit të lojtarit brazilian, Joana nuk dëshiron që profili i saj të ketë imazhe të ish-lojtarit të Barcelonës.

Përveç gjithçkaje që po ndodh me Dani Alvesin, Joana Sanz nuk po kalon momentin e saj më të mirë personal. Nëna e modeles u nda nga jeta pak ditë më parë pasi u përball me një sëmundje të rëndë.

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...