Gossip

Braziliania seksi me emër të çuditshëm “pushton” kopertinën e Playboy Italia

Ajo ka një emër vërtet të çuditshëm por e rëndësishme është që bëhet fjalë për një femër shumë të bukur dhe me forma superseksi. Katiely Kathissumi është një modele braziliane e cila prej disa kohësh punon në Itali. Sëfundmi Katiely me linjat e saj perfekte ka pushtuar kopertinën e muajit prill të revistës së famshme Playboy për Italinë, duke u bërë shumë e njohur në gadishullin Apenin. Katieli është gjithashtu një fanse e futbollit dhe në qershor ajo do të jetë një nga tifozet më të nxehta të Brazilit në Botërorin Rusi 2018.

To Top