Kategoria Superiore

Brdaric: Duhet të mësojmë nga momentet e vështira, do të kemi edhe ulje-ngritje

Vllaznia do të presë këtë të dielë, në orën 16:45, në “Loro Boriçi”, Kastriotin në kuadër të javës së 16-të të Superiores. Trajneri i kuqebluve, Thomas Brdaric, në konferencën për shtyp të rastit theksoi se skuadra e tij duhet të marrë një fitore bindëse e jo “me zemër në dorë”. Tifozët shkodranë, me rastin e 46-vjetorit, kishin varur në një nga rrugët e qytetit një urim Brdaricin.

Një suprizë për ju nga ana e tifozëve për ditëlindje. Jeni i befasuar?

Faleminderit të gjithëve për urimet, shpresoj që edhe ju të jeni mirë. Ju duhet të besoni dhe ju falenderojmë për bashkëpunimin që keni me ekipin.

Do të ishte bukur të festohej me fitore ndaj Kastriotit…

E rëndësishme është që jemi të gjithë të shëndetshëm. Është e rëndësishme që shëndeti të jetë primar, sepse shumë veta kanë humbur jetën në këtë periudhë pandemie. Nëse jemi mirë, çdo gjë tjetër rregullohet.

Vllaznia i ka bërë keq shpeshherë ndeshet “e lehta”…

Ne duhet të mësojmë prej çdo momenti. Kanë ikur 15 javë dhe do të kemi ulje-ngritje. Duhet të mësojmë prej këtyre situatave dhe t’i kalojmë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency