Kategoria Superiore

Brdariç feston 46-vjetorin, tifozët shkodranë e surprizojnë në stërvitje

Thomas Brdariç është personazhi më popullor dhe më i dashur momentalisht në Shkodër, pasi me punën që ka bërë në pankinën e Vllaznisë, ka rikthyer kuqeblutë në nivele të larta dhe pretendentë kryesorë për titullin kampion.

Tekniku gjerman, me origjinë kroate feston sot 46-vjetorin e lindjes, ndërsa tifozët në Shkodër kanë menduar për t’ia bërë edhe më të veçantë ditën trajnerit, duke e uruar me një shkrim në një nga rrugët e Shkodrës.

“Happy Birthday Brdariç” është shkruar në orët e natës në një nga rrugët kryesore të Shkodrës, ndërsa shumë fansa kanë zgjedhur ta urojnë trajnerin në fushën e stërvitjes, ku kanë pozuar dhe i kanë dhuruar lule.

Megjithatë urimin më të mirë trajneri e pret nesër pasdite në fushën e “Loro Boriçit” nga futbollistët e tij, që do të provojnë të marrin fitoren e radhës përballë Katriotit, për të ruajtur diferencën +9 në krye, duke qenë se luhet edhe sfida direkte mes ndjekësve Teutës dhe Partizanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency