Kategoria Superiore

Brdariç: Fitore e mrekullueshme, me fat që mbijetova nga festa

Thomas Brdaric e pranon se fitorja e Vllaznisë “in extremis” ishte një mrekulli, por kuqeblutë bënë gjithçka për ta merituar suksesin.

“Ishte mrekulli, por ne dhamë maksimumin për t’ia arritur dhe në fund janë detajet ato që vlejnë. Jam me fat që mbijetova nga festa me lojtarët te goli i tretë.

Golat e pësuar? Jemi duke ndërtuar një skuadër dhe patjetër që ka vend për përmirësime. Duhet që të jemi mirë edhe në tranzicion, jo vetëm në sulm.

Afrimi i Dungës: Kemi folur dhe e kemi vendosur së bashku. Dikush duhet të bënte hapin e parë. Jam i lumtur që shënoi dhe na dha tri pikët. Tani le të shkojë në kishë edhe të lutet, sepse ka bërë mirë.

Objektivi i Vllaznisë: Ndeshja e sotme ishte e rëndësishme për të gjithë dhe jam i vetëdijshëm se çfarë do të thotë kjo ndeshje. Ky klub në vitet e fundit ka pasur vështirësi dhe në këtë moment duhet të shijojmë suksesin dhe nuk dua të flas më shumë për të ardhmen.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency