Kategoria Superiore

Brdaric: Krenar për skuadrën dhe fitoren

Tomas Brdaric merr frymë lirisht pas suksesit në transfertë me Kastriotin. Trajneri i Vllaznisë komentoi edhe akuzat e trajnerit Ndreu ndaj gjykimit.

“Është një fitore shumë rëndësishme. Jam i lumtur për fitoren ndaj një kundërshtari të fortë si Kastrioti. Gjoba? Natyrisht, në fund fare ka rëndësi rezultati. Duhej që skuadra të reagonte sot dhe ia dolëm. Unë jam shumë krenar për skuadrën dhe rezultatin.”

Ankesat e Ndreut: “Unë e kuptoj zhgënjimin e kundërshtarit. Unë gjatë gjithë karrierë kam qenë i qetë. Mund ta kemi tepruar me festimin, por ishte një gol në fund. Duhet të kujtoj për kundërshtarët për ndeshjen e kaluar, që ishin të shtrirë mbi 15 minuta dhe nuk u ankuam për këtë.”

Gjykimi: “Sot nuk pashë ndonjë gabim të madh të arbitrit. Nuk kishte penallti evidente dhe mendoj se ishte një ndeshje e mirë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency