Kategoria Superiore

Brdaric: Më kënaq loja, pikë që vlen!

Thomas Brdaric u shfaq i kënaqur në mikrofonin e Supersport me performancën që bëri skuadra e tij në sfidën ndaj Teutës, edhe pse Vllaznia mori një pikë trajneri gjerman nënvizoi se skuadra është në rrugën e duhur.

NDESHJA– “Nuk kam qejf të ankohem. Sot humbëm disa raste të mira për shënim, por lojtarëve duhet t’i japim besim. Sot jam i lumtur me rastet e krijuara. E kishim përgatitur ndeshjen për të shënuar dhe për të fituar, por jam i lumtur me lojën e skuadrës.“

GOLAT–  “E thashë edhe më parë, këto shanse na kanë dëmtuar shumë. Sot bëmë një ndeshje shumë mirë, jam krenar për lojtarët e mi. Duhet të jemi më të mirë për të shënuar. Jemi ende në javën e 31-të dhe kemi ende ndeshje përpara për të arritur rezultate pozitive.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency