Kategoria Superiore

Brdaric: Nuk jemi ekipi klasi, një barazim qëndron!

Vllaznia e Thomas Brdaric nuk shkoi më shumë se barazimi ndaj Kastriotit në Loro Boriçi, në një ndeshje ku ishte favorite absolute për të marrë maksimumin e pikëve, gjithsesi trajneri Brdariç pranon rezultatin dhe nuk e bën dramë.

Përse nuk fitoi Vllaznia – Nuk jemi ekip klasi europian, duhet të punojmë, duhet të përfitojmë nga java në javë. Nuk është e thënë të fitojmë gjithmonë.

Mungesa e golit – Është e vëshirë me këtë terren dhe shi. Ishte e pamundur të shënonim, ishte ndeshje shumë e vështirë.

Meritë e kundërstharit apo ekipi ishte në ditë jo të mirë – Kemi patur shanse më tepër, dominuam më tepër, por nuk e gjetëm goli. Jemi prapë 7 pikë para. Duhet të luajmë më mirë. Të përmirësojmë gabimet, gjykimi ka pasur problemet e veta. Por, mbetet një ndeshje.

Përse nuk e bëri ritualin në fushë – Ishte faji i shiut. Ajo ndeshje shkoi barazim.

Dunga, problem për Vllazninë që ka ikur – Kemi pasur mundësi ta fitojmë ndeshjen. Nuk komentoj për lojtarët që nuk ishin sot në fushë. Duhet ta pranojmë rezultatin dhe të jemi me këmbë në tokë. Të mësojmë dhe të kemi parasysh ndeshjet e tjera”, përfundoi trajneri i Vllaznisë, Thomas Brdaric.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency