Kategoria Superiore

Brdariç: Treguam shpirt gare, humbja të zhgënjen gjithmonë!

Moment jo për Vllazninë që pësoi sot humbjen e parë të sezonit të ri ndaj Kukësit, duke u mundur me shifrat 2-4 nga Kukësi. Pas ndeshjes për Supersport foli trajneri i klubit shkodran, Thomas Brdariç i cili e analizoi kështu sfidën.

“Jam i kënaqur me shpirtin e garës së skuadrës. Sot ishte humbja e parë e sezonit. Është humbje që sjell zhgënjim, por duhet ta kalojmë sepse nuk ka kohë për të kaluar këtë ndeshje. Do e analizojmë ndeshjen dhe do gjejmë gabimet. Nuk mund të jemi gjithmonë mirë. Ishim në gjendje të mirë psikologjike sepse kishim fituar, por tani do duhet të provojmë të rikthehemi dhe të luftojmë. Filluam shumë mirë. Nuk dua të flas shumë rreth gabimeve individuale”.

“Në fitojmë dhe humbin së bashku. Kemi humbur një ndeshje dhe duhet të ringrihemi sepse na pret një tjetër ndeshje e vështirë. Zgjodhëm të luanim më dy sulmues, nuk e di nëse do luaja në të njëjtën mënyrë. Na munguan dy lojtarë të rëndësishëm dhe do shohim sesi do luajmë në ndeshjen e ardhshme”, u shpreh Brdariç.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency