Kategoria Superiore

Bregu për “FanZone”: Keqardhje që u ndërpre futbolli, tani nuk na afrohen as femrat

Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu ka udhëtuar drejt familjes së tij në Vlorë, në këto ditë izolimi, ndërsa në një lidhje direkte me emisionin “FanZone” në Supersport 1, tregoi se vijon përgatitjet për të mbajtur trupin në formë, duke vrapuar buzë detit.

Si po e përballoni këtë situatë?
Të them të drejtën, shumicën e kohës jam në shtëpi dhe me oraret që na ka lënë shoqëria, dal në stërvitje. Është moment i vështirë, pro duhet të mendojmë mbi të gjitha për shëndetin e njerëzve.

Ju vjen keq që u ndërpre kampionati?
Si unë, ashtu edhe Skënderbeu ishim në formë të mire dhe na vjen keq që u ndalua gjithçka, por që këto janë gjëra që nuk i vendosi as unë, as kushdo tjetër. Shpresoj që gjithçka të kalojë sa më shpejt dhe me sukses.

Të gjithë pritëm një transferim të Bregut në, drejt një tjetër kampionati…
Edhe unë do të doja transferimin në një tjetër kampionat, pasi dua të provoj veten në një ligë më të fortë, por ky është fati. Nuk ndodhi dhe nuk di çfarë të them. Të shpresojmë për në verë.

Me kë po e kaloni kohën?
Të them të drejtën në këtë kohe korone, as femrat nuk po na afrohen. Faleminderit për intervistën. Ju përqafoj nga larg, siç thotë dhe kryeministri ynë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency