Bundesliga

Brekalo i jep fitoren Wolfsburgut, Frieburgu shkatërron Herthan

Java e 13-të e Bundesligës u mbyll këtë të diel me sfidën e luajtur në “Volkswagen Arena” mes vendësve të Wolfsburgut dhe Stuttgartit, që u mbyll me fitoren minimale të “ujqërve”. Goli që përcaktoi fituesin u shënua nga Brekalo në fillim të pjesës së dytë.

Më herët, Frieburgu shkatërroi 4-1 Herthan e Berlinit, duke siguruar fitoren e tretë radhazi, që e katapulton në vendin e 10-të. Grifo u dha epërsinë vendësve që në minutën e 7-të, ndërsa me fillimin e fraksionit të dytë barazoi Lukebakio. Reagimi i lojtarëve të Frieburgut, pas këtij momenti, ishte i shpejtë, duke shënuar tre gola në minutat e mbetura, me autorë Demirovic, Gulde dhe Petersen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency