Serie A

Brescia “zhyt në krizë” Udinesen, Corini “blindon” pankinën

Pas fitores ndaj Milanit 1-0 në javën e parë të kampionatit, Udinese regjistroi sot humbjen e tretë radhazi, këtë herë në shtëpi përballë skuadrës së rikthyer rishtazi në Serinë A, Brescias.

“Dallëndyshet” bënë një ndeshje mjaft të mirë në Friuli dhe arritën të largohen me 3 pikë, fitorja e dytë për këtë sezon, falë një goli të shënuar nga mesfushori Romulo në minutën e 57’ të takimit.

Tentoi gjithçka më pas tekniku i bardhezinjve, Igor Tudor, për të rikthyer baraspeshën, por asnjë nga lëvizjet nuk rezultoi e goditur dhe rezultati 0-1 mbeti në fuqi deri në vërshëllimën e trefishtë të arbitrit Valeri.

Nga ana tjetër, trajneri i Brescias largon kështu të gjitha hijet e dyshimit mbi të ardhmen e tij, të hedhura pas dy humbjeve radhazi të “dallëndysheve”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency