Kategoria Superiore

Broja: Bylis dhe derbi, dy sfida vendimtare për të ardhmen e Partizanit!

Mesfushori i Partizanit Ron Broja në një intervistë për Supersport para ndeshjes ndaj Bylis theksoi se vetëm tre pikët ndaj ballshiotëve dhe suksesi në derbin ndaj Tiranës mund ta futin skuadrën e Sormanit në shinat e duhura në garën për titullin kampion. Broja shtoi gjithashtu se fitorja e 3-të radhazi në kampionat e arritur në Laç ka shërbyer si një motivim ekstra për të kuqtë.

“Fitorja në Laç do na rrisë edhe më shumë motivimin. Bylis? Po punojmë dhe synimi është të marrim fitoren dhe të kemi vazhdimësinë”.

“Tirana? Nëse e shikojmë tabelën janë ndeshje të rëndësishme dhe jemi afër pikë me ta dhe çdo fitore na afron. Do jenë vendimtare dhe nëse marrim pikë të plota do jemi më afër rikonfirmimit si kampion që është edhe synimi jonë nga fillimi i kampionatit”, u shpreh Broja.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency