Kategoria Superiore

Broja: Ti marrim ndeshjet një nga një, me Dajën jemi më të fortë(Video)

Bojkoti i sezonit te Superiores po zgjat pambarimisht fazat pergatitore te ekipeve shqiptare, aq sa po shnderrohet ne nje problem tashmë dhe për vete lotjarët. Rron Broja i Partizanit, që këtë vit pritet të ketë një rol të rëndesishëm në formacionin e të kuqëve këtë tejzgjatje ka filluar ta shohë problematike për skuadrën e tij por dhe klubet në tërësi.

Përshtatja me trajnerin e ri Ilir Daja ka patur nevojë për kohë por pak nga pak Partizani i Ilir Dajës po konturohet. Broja pranon se ekipi ka fituar siguri ndërsa sa i përket partneritetit në mesfushë ku flitet shume për një dyshe me Feratin përpara mbrotjes, ai deklaron se përshtatet me cilindo koleg te repartit.

Me merkaton e bllokuar për Partizanin nuk do të jetë e thjeshte dhe vetë Broja nuk kërkon ta përmende fjalën titull pas i ekipi duhet t’i hedhë hapat një nga një.

Nderkohë te të kuqtë Asani vazhdon të stërvitet. Pistat e Spanjës dhe Turqisë mbeten të pranishme por me shume mundësi dhe këtë sezon e ardhmja për të do të vazhdojë të jetë e kuqe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency