Eredivisie

Broja: Vitesse ekipi ideal për t’u rritur, ja shembujt që duhet të ndjek!

Pas prezantimi si lojtari më i ri i Vitesses, sulmuesi i përfaqësueses Shpresa të Shqipërisë, ka thënë edhe fjalët e para si futbollist i skuadrës holandeze. Broja do të luajë si i huazuar nga Chelsea për 1 sezon te verdhezinjtë nga Arnhemi tek të cilët do të ketë mundësi të rritet shumë si futbollist. Ai i ka të qartë shembujt që duhet të ndjekë.

“Unë di shembujt e Mason Mount, apo edhe të Lewis Baker dhe Dominik Solanke. Unë e shoh Vitesen si ekipin ideal për veten që të mund të bëj “rrugë”, të marr eksperiencë dhe të kem minutazh të mjaftueshëm për të luajtur. Dua që të rritem sa më shumë si individ dhe si futbollist. Mbi të gjitha, dua që të shënoj sa më shumë gola. Unë do të jap gjithçka që t’ia arrij kësaj”, ka deklaruar Broja për faqen zyrtare të klubit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency