Basketboll

Brooklyn Nets në ankth, 4 basketbollistë të infektuar me koronavirus!

4 basketbollistè tè Brooklyn Nets kanè rezultuar pozitivè ndaj Covid-19, duke rritur numrin e lojtarève tè infektuar me koronavirus nè NBA. Ka qenè vetè skuadra nga shteti i New York-ut qè ka publikuar lajmin pèr rezultimin pozitiv tè 4 basketbollistève me koronavirus por emrat e tyre nuk bèhen tè ditur. Siç informon vetè Brooklyn Nets 3 lojtarè janè mirë dhe nuk kanè asnjë simptomë, ndèrkohë qè njè basketbollist ka simptoma por gjithashtu edhe ai èshtè nè gjendje tè qèndrueshme. Pèr herè tè fundit nè NBA Brooklyn u pèrball me Los Angeles Lakers dhe tashmè rreziku èshtè konstant edhe pèr skuadrèn kaliforniane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency