Serie A

Brozovic sërish pozitiv, humb transfertën me Sassuolon

Interi humb sërish shërbimet e mesfushorit kroat Marselo Brozovic, pasi në tamponin e fundit ka rezultuar lehtësisht pozitiv dhe klubi e ka izoluar menjëherë nga skuadra, për të mos rrezikuar infektimin e futbollistëve të tjerë.

Mesfushori kroat ishte infektuar gjatë grumbullimit me përfaqësuesen e tij dhe prej disa ditësh qëndronte i izoluar, por të enjten rezultoi negativ dhe iu bashkua skuadrën në stërvitje, duke u vënë në dispozicion të Contes për transfertën ndaj Sassuolos.

Megjithatë tamponët e fundit konfirmuan se koronavirusi vijon të jetë prezent në organizmin e kroatit, i cili tashmë do të kthehet në Milano dhe do të kryejë përsëri testimin, për t’u rikuperuar për sfidën e të martës ndaj Borussia M’gladbach.

Përveç Brozovic, Conte do të duhet të bëjë edhe me mungesat e Nainggolan e Vecino në mesfushë, teksa drejt Sassuolos pritet që të zbresin nga minuta e parë sërish treshja që ishin titullarë edhe ndaj Realit, Vidal-Barella-Gagliardini, ndërsa Sensi dhe Eriksen pritet ta nisin nga pankina.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency