Serie A

Brozoviç stërvitet i diferencuar, mban në mëdyshje formacionin e Spallettit

Marcelo Brozoviç vijon të stërvitet i diferencuar nga pjesa tjetër e skuadrës, në javën e derbit të Italisë, pasi Interi do të përballet të shtunën në mbrëmje me Juventusin, në stadiumin “San Siro”.

Kroati është një futbollist mjaft i rëndësishëm për formacionin e Luciano Spallettit, por duket se tekniku do të duhet të planifikojë edhe një 11-she pa të në fushë, për sfidën ndaj bardhezinjve.

Mjekët në klubin zikaltër janë optimistë për një rikuperim të Brozoviç deri të shtunën, por nuk përjashtohet mundësia që kroati të mos ia dalë, ose stafi të vendosë të mos rrezikojë.

Gjithsesi forma e mirë e treguar nga Borja Valero në ndeshjen ndaj Romës, ka bërë që shqetësimi në shtëpinë zikaltër të jetë disi më i vogël, ndonëse kroati ofron të tjera garanci dhe cilësi në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency