Kategoria Superiore

Bruno Dita: Skënderbeu është ai që mundi Partizanin, Tirana…

Futbollisti i Skënderbeut, Bruno Dita, në lidhje me “Gol pas Goli” e pranoi se e “turbullon” interesimi i Tiranës për të. Duke folur për ndeshje, theksoi se Skënderbeu vihet në presion kur është favorit.

Nga Partizani te vuajtja ndaj Flamurtarit: Do të thosha që në ndeshjet ku jem i favoritë, kemi presion për të kaluar në avantazh, futemi shumë në presion duke qenë se kemi dhe shumë të rinj në ekip. Kështu që fitojmë me vështirësi.

Nisja e vitit me dy fitore: Kemi bërë një start të mirë, por nuk është ky i sotmi Skënderbeu që presin të gjithë. Është Skënderbeu ndaj Partizanit ai që duan të shohin të gjithë. Ajo sfidë duhet të mbetet në mendjen tonë dhe të vazhdojmë ashtu.

Reagimi i tepruar ndaj Partizanit: E kam tepruar, e kam zgjatur shumë, por isha me te drejtën time. Nuk e di si e dha arbitri atë penallti.

Dita te Tirana? Është kohë merkatoje dhe ka lajme të tilla. Si tirons që jam normalisht që më “turbullon” Tirana.

Roli në fushë: Jam i gatshëm të jap maksimumin, kudo që më vendos trajneri. Nuk jam nga ata që kënaqem me pak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency