Gossip

Kira Mayer në telashe, katranos gjithçka!

Modelja ruse Kira Mayer e cila konsiderohet edhe si një yll i Instagramit për numrin e madh të ndjekësve që ka dhe për fotot hot që publikon, është dënuar me 18 muaj burg. Bukuroshja me forma super-seksi është ndaluar nga policia pasi drejtonte makinën e saj Mercedes pa patur një patentë. Duke mos patur shpëtim, modelja u ka ofruar dy policëve që e kanë ndaluar, një raport seksual tresh,  por në momentin që policët kanë refuzuar, Kira i ka sulmuar ata duke i goditur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency