Bundesliga

Bundesliga hap dyert e stadiumeve për tifozët për 6 javë, pastaj …

Gjermania hap stadiumet për publikun për sezonin e ri futbollistik. Sigurisht, në fillim, me 1/5 e kapacitetit, ndërsa në tetor përqindja mund të rritet, në varësi të shifrave të infektimeve me Koronavirus. Qeveria qendrore dhe landet kanë gjetur gjuhën e përbashkët duke vendosur që nga java e parë e Bundesligës, që nis me sfidën e kësaj të premteje, Bayern Mynih – Schalke 04, deri në fund të tetorit (pas gjashtë javësh), impiantet të mbushën me vetëm 20% të kapacitetit të tyre.

Në përfundim të kësaj periudhe “prove”, do të vendoset nëse do të ketë hapje më te madhe, pra mbi 20%, apo të të vijohet me të njëjtat shifra. Brenda 6 javëve mendohet që autoritetet do të kenë kuptuar se si dhe sa do të ndikojë prania e tifozëve në stadiume.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency