Kategoria e Parë

Burreli mposht Orikun dhe merr përkohësisht kreun e grupit A!

Burreli i Samuel Nikajt e mbylli fazën e dytë me një fitore duke u ngjitur përkohësisht në krye të grupit A të Kategorisë së Parë në pritje të sfidës së të hënës mes Korabit dhe Dinamos. Në Liri Ballabani, Burreli kaloi me rezultatin 2-0 me dy penallti me gola të Tomës dhe Vecajt, Orikun, duke marrë tre pikë shumë të rëndësishme për objektivin Superiore. Tre pikë mori edhe Besëlidhja që kaloi me rezultatin 3-0 Veleçikun ndërkohë që Partizani B barazoi 1-1 me Vorën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency