Kombëtarja U-21

Bushi: Luajtëm me guxim, për Ademin presim lejen e FIFA-s

Kombëtarja Shpresa u mposht me rezultatin minimal 0-1 në sfidën ndaj Spanjës, e vlefshme për eliminatoret e Europianit të 21-vjeçarëve dhe e zhvilluar në stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet.

Kuqezinjtë bënë një ndeshje të mirë dhe guxuan në disa raste ndaj Spanjës, por në fund u “dorëzuan” ndaj një gjuajtjeje të Mir, që u përplas në traversë dhe më pas u ndal në rrjetë.

“Nuk mund të them se ishim të pafat, pasi luajtëm ndaj Spanjës, që krijoi shumë mundësi shënimi. Gjithsesi, ndryshe nga ndeshja e parë në Spanjë, këtë herë luajtëm me më shumë guxim dhe me pak fat në anën tonë, edhe mund të kishim shënuar”, deklaroi Bushi.

Trajneri Alban Bushi foli edhe për mungesën e Ademit, duke thënë se lojtari ishte i gatshëm, por mungoi leja e FIFA-s, ndërsa tha se shpreson që kjo lejë të vijë për ndeshjen me Estoninë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency